ARVAL

Firma Arval, założona w 1989 roku i jest w całości własnością BNP Paribas, specjalizuje się w full service leasing. Firma Arval oferuje swoim klientom - dużym międzynarodowym korporacjom, MŚP i zawodowcom - specjalne rozwiązania, które optymalizują mobilność swoich pracowników i przenoszą do outsourcingu ryzyka związanego z zarządzaniem parkiem. Porady ekspertów i jakość usług, które są podstawą działalności Arval, proponowane są w 29 krajach przez ponad 6500 pracowników.

Arval jest członkiem-założycielem globalnego sojuszu Element-Arval, najstarszy sojusz strategiczny w dziedzinie zarządzania flotą i światowego lidera z 3 mln pojazdów w 50 krajach. W ramach BNP Paribas,  Arval należy do podstawowej działalności handlu detalicznego.

                                                 

 

LeasePlan

LeasePlan jest jedną z wiodących firm leasingowych na świecie obsługującą ponad 1,8 miliona pojazdów w ponad 30 krajach. Zarządzają całym cyklem życia pojazdów, od zakupu, poprzez ubezpieczenie i konserwację, po odsprzedaż samochodów po leasingu.

Firma posiada ponad 50-letnie doświadczenie, dlatego jest niezawodnym partnerem dla klientów korporacyjnych, małych i średnich przedsiębiorstw oraz klientów indywidualnych. Bez względu na to, czy potrzebujesz jednego samochodu, czy całej floty, misją LeasePlan jest dostarczenie dowolnego pojazdu w dowolnym miejscu i czasie.

                                  

 

ALCOPA

Aukcja Alcopa jest liderem w sprzedaży używanych pojazdów na aukcjach we Francji, z roczną sprzedażą ponad 63 000 pojazdów. W wyniku połączenia pięciu spółek aukcyjnych, Aukcja Alcopa stała się liderem na rynku sprzedaży używanych samochodów na zwykłych aukcjach we Francji. Aukcje odbywają się w 5 salach sprzedaży w Beauvais, Rennes, Nancy, Tours i Lyonie, niektóre z nich działają we Francji od ponad 25 lat.

Setki pojazdów są również oferowane do sprzedaży poprzez codzienną licytację online. W ciągu roku oferowany jest szeroki wybór samochodów turystycznych, lekkich samochodów wielofunkcyjnych, motocykli, sprzętu rolniczego, ciężarówek, sprzętu budowlanego itp. Ta różnorodność maszyn jest oferowana w bardzo ciekawych cenach, w szerokim przedziale budżetowym, do 50% mniej.

                                                                       

 

AUTOBID

Autobid.de - innowacyjna marka firmy Auktion & Markt AG od kilku lat należy do wiodących dealerów samochodowych w Europie. Co tydzień sprzedają na aukcji 4000 samochodów - wyłącznie dla zarejestrowanych handlowców. Od samochodów osobowych i ciężarowych  komercyjnych samochodów po samochody powypadkowe, mieszkaniowe i motocykle, asortyment Autobied.de jest bardzo szeroki. Wszystkie samochody są dostarczane na aukcje przez znanych producentów, ich przedstawicielstwa, banki, firmy leasingowe i wypożyczeniowe, parkingi.

Koło nabywców aukcji internetowych na portalu Autobid.de i aukcjach Netlive - oraz aukcji online i na żywo - wynosi do 25 000 osób. Portal działa w 22 językach.

Oferuje swoim klientom pełną kompleksową obsługę, od rejestracji stanu samochodu i pośrednictwa w transporcie na warunkach specjalnych.

                          

 

ALD

ALD Automotive - spółka założona przez Société Générale Banking Group, która świadczy usługi leasingu samochodów i zarządzania flotą.

Société Générale jest jedną z największych europejskich grup finansowych. W oparciu o zdywersyfikowany, uniwersalny model bankowości, Grupa łączy stabilność finansową ze strategią zrównoważonego rozwoju. Société Générale od ponad 150 lat odgrywa istotną rolę w gospodarce, zatrudnia ponad 148 000 pracowników i ma przedstawicielstwa w 76 krajach.

Dzięki 60-letniemu doświadczeniu w dostarczaniu wysokiej jakości usług, ALD Automotive jest jednym ze światowych liderów w długoterminowym leasingu pojazdów.

  • Pierwsza firma leasingowa w Europie i druga na świecie;
  • Zarządza flotą z ponad 1 300 000 samochodów;
  • Bezpośrednia obecność w 43 krajach;
  • 5000 pracowników;
  • Ponad 100 000 klientów;

Dzięki najszerszemu zasięgowi geograficznemu ALD Automotive zajmuje wiodącą pozycję na sformowanych rynkach i wykazuje silny wzrost na rynkach krajów rozwijających się.

                         

 

ALPHABET

Alphabet jest wiodącym dostawcą usług mobilnych w Europie, Australii i Chinach. W ten sposób pozwala firmom stabilnie zarządzać swoją mobilnością korporacyjną. Założona w 1997 roku jako oddział Grupy BMW, Alphabet zdobyła znaczną wiedzę na temat międzynarodowego zarządzania i leasingu samochodowego. Jego kompleksowa oferta obejmuje doradztwo i finansowanie, a także produkty i usługi zarządzania intelektualnego dla flot firm. Rozwiązania Business Mobility Alphabet są zaprojektowane specjalnie dla potrzeb korporacyjnych.

 Dziś alfabet zarządza portfelem z ponad 680.000 leasingowanych samochodów osobowych i pojazdów dostawczych róźnego typu i jest czwartym co do wielkości rynkiem na świecie. Dzięki zastosowaniu swojej wiedzy i technologii, Alfabet jest również pionerem w tworzeniu zaawansowanych rozwiązań dla urządzeń mobilnych: AlphaElectric oferuje firmom całościowe podejście do eMobility, AlphaCity jest skutecznym rozwiązaniem Korporative CarSharing, aplikacja dla smartfonów AlphaGuide, ułatwia życie dla swoich użytkowników i AlphaFlex, indywidualne elastyczne rozwiązanie pytań mobilności, pozwala pracownikom i firmom kontrolować swoje koszty. Siedziba Alphabet znajduje się w Monachium w Niemczech i jest reprezentowana w 21 krajach.